O nás

Mgr. Markéta Kdýrová, absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy obor tělesná výchova a sport, diplomovaná trenérka I. třídy se sportovní specializací tenis, provozuje soukromou tenisovou školu ve sportovním areálu LTK Liberec od roku 1998.

Dlouholetá hráčka TJ Slovan Kladno, její zkušenosti a dlouholetá trenérská praxe umožnila vytvoření kvalitního tenisového zázemí, které umožňuje trénovat jak děti, tak i dospělé.

Trenérské činnosti se věnuje od roku 1994, ještě při studiu na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK. Rok trénovala v Praze a poté v Kladně. V roce 1998 zakládá Markéta Kdýrová tenisovou školu v Liberci a začíná pravidelně pořádat a organizovat mládežnické tenisové kempy a soustředění, zaměřené nejen na nácvik a zdokonalování tenisových dovedností, ale také na rozvoj a zdokonalování  všestranných pohybových schopností a dovedností.

Tenisová škola, tenisové kempy, soustředění a tenisové tréninky pro děti i dospělé jsou základním „portfoliem“ tenisové výuky, která je doplněna o prodej sportovní výstroje a výzbroje se zaměřením na tenis, badmintonu a stolní tenis. Koupit je možno produkty od firmy Babolat, Tretorn a Stiga-Tabletennis. Jsou to značky, které se specializují na prodej tenisových, squashových a badmintonových raket, tenis.míčů, obuvi, oblečení a dalších doplňků pro tenis, squash a badminton včetně tréninkových pomůcek pro trenéry.